Регулярний супровід ІТС

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) - це комплексна підтримка, яка надається зареєстрованим користувачам. Підтримка здійснюється в рамках договору на супровід (ІТС), який визначає перелік сервісів, одержуваних користувачем.

Основним напрямком діяльності нашої компанії є впровадження та комплексний супровід програмних продуктів для автоматизації бізнесу, а також сервісів ІТС. Компанія надає консультаційні послуги виключно тим клієнтам, які мають діючий договір ІТС.

В нас великий досвід та висока кваліфікація наших співробітників.

Наша ціль - підвищення конкурентоспроможності та ефективності вашого бізнесу

Ми маємо лояльну систему підтримки, яка допомагає нам підтримувати життєздатність та актуальність Вашої автоматизованої системи.

50+

клієнтів щомісяця якісно обслуговуються нашою фірмою

92%

клієнтів регулярно продовжують договір супроводу з нашою фірмою

  • Договір ІТС рівня ПРОФ забезпечує користувачам програм для автоматизації бізнесу максимальну кількість інформації на сайті ІТС та послуг, наданих нашою фірмою.

  • Договір ІТС рівня ТЕХНО надає доступ тільки до сайту з файлами оновлень для програми, а також доступ до розділів «Новини» та «Методична підтримка» інформаційної системи ІТС.

  • Договір ІТС рівня ПРОФ + ІТС Галузевий забезпечує користувачам програмного продукту BAS максимальну кількість інформації на сайті ІТС та послуг, наданих нашою фірмою, а також надає доступ до галузевих оновлень.

  • Договір ІТС РЕТРО передбачає інформаційно-технологічний супровід програм попереднього покоління, а саме «Управління торговим підприємством» (УТП) та «Управління виробничим підприємством» (УВП), та включає всі сервіси ІТС ПРОФ.

ОБЕРІТЬ ПРОДУКТИ

Регулярний супровід ІТС

ТА ЗАМОВТЕ

Ми зв`яжимось з Вами в найближчий час

Обрано продуктів:  

Оформити замовлення