Курси BAS, 1С:Підприємство

Навчання проводиться за сертифікованими методиками, з використанням ліцензійних програм BAS, 1С:Підприємство.

Мета курсу: підготувати слухача до роботи в програмних продуктах BAS, 1С:Підприємство, познайомити з інтерфейсом і функціональними можливостями найпоширеніших в організаціях програм (BAS Бухгалтерія та 1C:Управління торговим підприємством для України).

Заняття проходять в обладнаному навчальному класі, курс проводить викладач - досвідчений користувач BAS, 1C:Підприємство та практикуючий бухгалтер. Важлива риса курсу - це курс-практикум, тому значить усі заняття виключно практичні. Переваги - індивідуальний підхід до кожного слухача, закріплення пройденого матеріалу, інтенсивне навчання в короткі терміни. Група складається з 4-6 чоловік.

Після закінчення навчання кожен слухач отримує Сертифікат, який вже добре відомий роботодавцям і високо цінується.

Навчання дозволило нашим випускникам підвищити свій професійний рівень, знайти гідну роботу і збільшити рівень своєї оплати.

2006

3 цього часу ми займаємося комплексним навчанням користувачів з найактуальнішого програмного забезпечення.

  • Курс призначений для тих, хто шукає роботу по вакансіях на посаду "Оператор 1С", "Менеджер із закупівель", "Менеджер з продажу", "Помічник бухгалтера", "Касир", «Комірник», «Завідувач складом» тощо. Курс не вимагає знань бухгалтерського і податкового обліку. Курс є базовим і розрахований на учнів, які раніше були не знайомі з «1С:Підприємство 8» та вирішили почати навчання "з нуля".

  • Курс призначений: Для професійних бухгалтерів, які раніше вели облік вручну або працювали у попередній версії 1С - 7.7. Для студентів, які вивчили бухоблік з теоретичної точки зору, але не мають навичок практичної роботи. Для управлінського персоналу, кадровиків, персоналу відділів постачання, збуту, маркетингу, які бажають освоїти всі можливості програми. Бажано мати знання основ бухгалтерського обліку.

ОБЕРІТЬ

Курси BAS,
1С:Підприємство

ТА ЗАМОВТЕ

Ми зв`яжимось з Вами в найближчий час

Обрано продуктів:  

Оформити замовлення