МИ ПЕРЕТВОРИМО

РОБОТУ В ЗАДОВОЛЕННЯ

Діяльність компанії

Наше підприємство займається питаннями автоматизаціі обліку з 1996 року. Спочатку була створена своя облікова система (АРМ «Склад»), але згодом був узятий курс на співпрацю з більш просунутими в питаннях розробки облікового програмного забезпечення партнерами. ТОВ «Економік Софт», залишаючись регіональним лідером на ринку автоматизації облікової діяльності, завжди приділяло увагу взаємодії з колегами в рамках численних професійних семінарів в Україні, Росії, Туреччини.

Якість послуг

ТОВ «Економік Софт» завжди виділялося прогресивними і новаторськими підходами.

  • Так з 1999 року (перші серед українських партнерів) робота на проектах ведеться з використанням ГОСТ 34.602-89 ( «Комплекс стандартів на автоматизовані системи. Технічне завдання на створення автоматизованої системи").
  • З 2000 року (вперше серед українських партнерів) з`явився поділ в штаті підприємства на програмістів і постановників (фахівці економічної спрямованості, які роблять постановку завдань для програмістів).
  • У 2003 році (вперше серед українських партнерів) на підприємстві була реалізована система віддаленого обслуговування користувачів сільськогосподарських конфігурацій Білокуракинського району Луганської області.

Досвід роботи

Будучи авторитетним учасником ринку автоматизації обліку, ТОВ «Економік-Софт» має значний досвід роботи в різних спільних проектах. Найбільш яскравими прикладами можуть бути:

  • спільний міжнародний проект з маркетингу ринку облікового програмного забезпечення Нової Зеландії;
  • підготовка студентів-старшокурсників програмістів спеціальностей українських вищих навчальних закладів для подальшої роботи в Росії;
  • спільний проект з фірмою ТОВ «Абис-Софт» (м.Одеса) за віддаленого програмування.

У підприємства є позитивний досвід інтеграційних робіт з системами ЕДО "Directum" і SAP R3 і корисний досвід по розробці для Канади автоматизації системи «Traceability».

1996

Ми допомогаємо клієнтам повищити ефективність праці, використовуючи передові інформаційні технології

600+

Наш досвід у проектах з впровадження та супроводу лінійки програм BAS і 1С:Підприємство гарантує якісне виконання Ваших завдань.

>50

Ми пропонуємо повний спектр послуг з автоматизації управління та обліку на підприємствах!

Ми члени Спілки Автоматизаторів Бізнесу

"Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ) –Всеукраїнська громадська організація, яка об`єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

Компанія "Економік Софт" входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об`єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS", 1С:Підприємство" та ін.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.